שופרסל

רשת המרכולים שופרסל הנה הוותיקה והגדולה בישראל (נכון לשנת 2018), החברה הוקמה בשנת 1956 תחת השם שופר-סל על ידי קבוצת יזמים / משקיעים יהודים בתמיכה ממשלתית, את הסניף הראשון פתחה הרשת בבן יהודה בתל אביב בשנת 1958, בשנת 2005 לאחר רכישת רשת בסופרמרקטים שפשטה רגל קלאבמארקט התרחבה הרשת והפכה לגדולה בישראל, לרשת מותג מוצרים אורגניים וטבעוניים בשם green, מוצרי המותג נמכרים בסניפי הרשת ובסניפים עצמאיים.
נכון לשנת 2019 לרשת ישנם כ 270 סניפים, מותגי סניפים תחת השמות: שופרסל דיל, שופרסל דיל אקסטרא, שופרסל אקספרס, שופרסל שלי, יש בשכונה, יש חסד, לאה נוסף המותג האינטרנטי שופרסל און ליין דרכו ניתן להזמין מוצרים.

משרדי ההנהלה של שופרסל נמצאים ברחוב בנימין שמוטקין 30, ראשון לציון

לעמוד הפייסבוק של רשת שופרסל לחצו כאן
לעמוד הפייסבוק למציאת עבודה של מחלקת דרושים שופרסל לחצו כאן
לאתר האינטרנט של רשת שופרסל ולהזמנות באינטרנט לחצו כאן

לשירות לקוחות כללי של שופרסל התקשרו: 1800-565656
 לשליחת ווטסאפ לשירות הלקוחות הכללי של רשת שופרסל לחצו כאן
לרשימת כל סניפי שופרסל יש ללחוץ פה

 

איתור כספים אבודים/נשכחים
ייתכן שכסף שהופרש עבורכם זמין למשיכה ללא מסים כעת!
אם אחד או יותר מהסעיפים הבאים נכון לגביכם כדאי לבצע בדיקה ללא התחייבות
החלפתם מקומות עבודה, החלפתם סוכן ביטוח, ירושה שלא מומשה, מעבר בין עצמאי לשכיר, ניוד קופות על שמכם או מעבר דירה.

לבדיקה מותאמת אנא לחצו על קבוצת הגיל שלכם:
מתחת לגיל 30
מעל גיל 30

קבלו את כספכם בחזרה כעת

לתשומת לבכם: צוות האתר עושה מאמץ להנגיש את המידע המדויק והעדכני ביותר כפי שפורסם במקורות פתוחים ברשת. יחד עם זאת מעת לעת נעשים שינויים על ידי החברות, העסקים והמוסדות השונים, על כן את המידע המדויק ביותר ניתן למצוא בפרסומים הרשמיים של אותם גופים. אין האתר נושא באחריות מכל סוג שהוא לגבי המידע שמוצג כאן ולא בגין כל נזק שנגרם לגולשים כתוצאה משימוש במידע המוצג באתר זה. השימוש באתר בכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר ומהווה הסכמה לתנאים אלו ולמדיניות הפרטיות של האתר. במידה ומצאתם שגיאה או בכל שאלה, צרו עמנו קשר. כל הזכויות שמורות לאתר דרכי קשר 2021.

Back to top button